SPRZEDAJEMY I WYNAJMUJEMY. DORADZAMY.

Biuro Nieruchomości Point Home specjalizuje się w obsłudze transakcji na rynku nieruchomości mieszkaniowych, komercyjnych i gruntowych. Pośredniczymy w transakcjach sprzedaży/zakupu i wynajmu/najmu nieruchomości o zróżnicowanym charakterze. Działamy lokalnie, na terenie m. Wrocławia i woj. dolnośląskiego. Ofertę kierujemy do osób prywatnych i przedsiębiorców. 

Zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę; sprzedaż i wynajem nieruchomości na rynku wtórnym prowadzimy w sposób skuteczny, gwarantujący bezpieczeństwo stron transakcji. 

Kupującym oferujemy wsparcie merytoryczne oraz pomoc w dokonaniu najlepszego wyboru. Współpracujemy ze sprawdzonymi kancelariami notarialnymi oraz prawnymi, zorientowanymi na sprawne i rzetelne działanie. Najważniejsze jest zaufanie i bezpieczeństwo transakcji naszych Klientów. Większość oferowanych przez nas nieruchomości pochodzi z ich rekomendacji.

Z powodzeniem współpracujemy z deweloperami działającymi na wrocławski rynku od lat. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór nieruchomości z rynku pierwotnego, zlokalizowanych w nowych inwestycjach. Pomagamy w wyborze mieszkania dopasowanego do potrzeb i wymagań Klienta. Prowadząc sprzedaż inwestycji, działamy w oparciu o wypracowane procedury i najwyższe standardy obsługi Klienta.

Współpracujemy z doradcami kredytowymi zapewniającymi bezstronną poradę kredytową, pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego, negocjacje indywidualnych warunków kredytowych, opiekę od pierwszego kontaktu do wypłaty środków przez bank.